O NAS

ASIA

Kiedy nie siedzi w redakcji Super Expressu, biega z aparatem, planuje kolejną podróż, albo pisze bloga. Zafascynowana życiem, zakochana w Islandii i Saharze. Uwielbia oglądać świat z perspektywy siodełka i namiotu. Ukończyła geografię, więc jara się wszystkim co związane z naturą. Autorka książki „4 Żywioły, czyli autostopem dookoła Islandii” Mózg, pióro i fotograf na blogu. A do tego fotograf ślubny. Zresztą obczajcie sami na www.wnukjoanna.pl

ADAŚ

Adam Wnuk. O nas - Wnuczykije

Wolny duch, miłośnik gór, natury i bezkresnej przestrzeni. Organizator i gps wielu wypraw. Objechał rowerem Polskę dookoła w ramach swojej podróży poślubnej. Spędził na Islandii miesiąc pod namiotem i… zostawił tam część siebie. Od kilku lat związany zawodowo z turystyką. Jego specjalnością są wyjazdy organizowane na indywidualne zamówienia. Niezależnie od kierunku, zawsze wyszuka najkorzystniejsze oferty dopasowane do podanych kryteriów. Na blogu pełni rolę kierownik marketingu i motywatora.

ADAŚ i ASIA

To, że poznali się przypadkiem w drodze na Kolosy mieszkając w innych częściach Polski, a ich Bucket Lists pokrywają się w 80%, jest nieco dziwne. Obydwoje jednak wierzą, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Od 6 lat wspólnie przemierzają świat. Na zaręczyny wybrali bezdroża Argentyny, a na podróż poślubną wyprawę rowerem dookoła Polski.

Wnuczykije.pl
fot. Jan Skwara

4 thoughts on “O NAS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *