O NAS

ASIA

Skazka Kanion

Patologicznie zafascynowana wszelkimi podróżami dziennikarka, geograf, fotograf. Życie zawodowe połączyłam z pasją pisania pracując w dzienniku jako redaktor i wydawca w jednej z największych grup medialnych w Polsce. To jednak podróże stanowią sporą część mojego życia. Mózg, pióro i fotograf na blogu.

ADAŚ

Adam Wnuk. O nas - Wnuczykije

Absolwent gospodarki przestrzennej w Wyższej Szkole Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Lepiej od planowania przestrzennego wychodzi mu jednak planowanie podróży.

Od kilku lat zdobywa doświadczenie jako specjalista ds. turystyki. Rozwijał się pod skrzydłami największego touroperatora w Polsce. Od podstaw tworzył również wyjazdy szyte na miarę w mniejszym biurze podróży. Mistrz wyszukiwania najkorzystniejszych ofert dopasowanych do najróżniejszych wymagań klienta.

Na blogu pełni rolę kierownik marketingu i motywatora.

ADAŚ i ASIA

To, że poznali się przypadkiem w drodze na Kolosy mieszkając w innych częściach Polski, a ich Bucket Lists pokrywają się w 80%, jest nieco dziwne. Obydwoje jednak wierzą, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Od 5 lat wspólnie przemierzają świat wyszukując coraz to lepszych sposobów na tanie podróżowanie. I wydaje się, że wychodzi im to nienajgorzej.

Wnuczykije.pl
fot. Jan Skwara

4 thoughts on “O NAS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *