Zagraniczna sesja poślubna na Islandii

Marzycie o wyjątkowej sesji zdjęciowej, niczym z amerykańskiego filmu? A do tego zawsze chcieliście polecieć na Islandię? Teraz macie idealną okazję, żeby to połączyć!

Jak wielu z Was już wie, Islandia to nasz ulubiony kierunek. I zabraliśmy tam już niejedną osobę zarażając ją islandzkim bakcylem. Teraz postanowiliśmy połączyć pasję do podróżowania z zawodem fotografa ślubnego. Chcemy zorganizować niezapomniany wyjazd połączony z profesjonalną sesją zdjęciową. To idealna propozycja na krótką podróż poślubną, czy na wyjątkowy prezent dla Pary Młodej.

Islandia zimą

Islandia

Islandia zimą

Wyjazd indywidualny, tylko dla Was. Poświęcamy Wam 110 % czasu. Zabierzemy Was do najpiękniejszych miejsc na wyspie. Zrobimy Wam romantyczne zdjęcia na tle największych wodospadów w Europie, słynnej czarnej plaży, wybuchających gejzerów, czy majestatycznych lodowców. Jeśli chcecie zobaczyć portfolio, wpadajcie na stronę www.wnukjoanna.pl

Sesja poślubna na Islandii to szansa na romantyczną pamiątkę z jednego z najbardziej fotogenicznych krajów świata. Zwykła, kilkugodzinna sesja poślubna w Polsce to koszt nawet 800 zł. Z nami, fotograf jest do Waszej dyspozycji przez 3 dni! A po wszystkim otrzymujecie płytę w etui ze starannie wyselekcjonowanymi i obrobionymi zdjęciami. Na Wasze życzenie możemy stworzyć także fotoksiążkę lub album.

Zatem pakujcie ślubne stroje i w drogę!

Po więcej szczegółów zapraszamy TU.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *