O czym przeczytacie na blogu w 2020? Podróżnicze plany

podróżnicze plany na 2020

Ostatnie półrocze raczej nie obfitowało w zbyt wiele wpisów na blogu. Wszystko przez małego Wnuczykija, który raz, że pochłaniał wszelki wolny czas, a dwa że ze wspólnymi, zagranicznymi wyjazdami chcieliśmy poczekać pierwsze pół roku. Ale w 2020 wjeżdżamy jak dzik w pomarańcze. Będzie o czym czytać!

Początkiem roku powstanie na blogu nowy dział „Podróże z dziećmi”. Wraz ze zwiększającą się ilością wpisów dotyczących podróżowania z dzieckiem, warto będzie uporządkować to na blogu. No i ułatwi to życie tym, którzy będą szukali wpisów stricte z tej kategorii. A o czym przeczytacie tam w tym roku? Jak ogarnąć pierwszy wyjazd z bobasem, o Wyspach Kanaryjskich i Krecie z małym pasażerem, pierwszym rowerowym tripie w trio i jeszcze kilku kierunkach. Bez lukru. Jak będzie do dupy, to o tym napiszemy 😀 Plany na sezon jesień – zima dopiero się klarują, więc nie będę zapeszać. Ale może być grubo. A co poza dzieciowymi wyjazdami?

Jak wyrobić paszport dla niemowlaka

Numerem jeden w tym roku jest Grenlandia. Ale to dopiero we wrześniu. Więc jeśli kogoś interesuje ten kierunek, rozłożymy go na czynniki pierwsze. Ale do września sporo jeszcze czasu. Początkiem roku opiszemy jak to jest zimą na Kole Podbiegunowym, którego linia przechodzi przez wioskę Mikołaja w Laponii. Jak najlepiej dostać się do Rovaniemi i ile złotych monet kosztuje zdjęcie z tym prawdziwym Mikołajem. A kosztuje sporo. Będzie też sporo o Gruzji i tych mniej oczywistych atrakcjach oraz Armenii. Wracamy też na Wyspy Owcze, więc jeśli znowu utkniemy na którejś z wysp, a jej mieszkaniec zaproponuje nam spanie w miejskiej toalecie, to z pewnością to opiszemy. Wakacje będą bardzo intensywne, więc jeszcze nie wymyśliłam kiedy to wszystko napiszę. Musicie wybaczyć, ale jeśli będę miała do wyboru tarzanie się w trawie z bobasem, a tworzenie wpisu, wybiorę to pierwsze 🙂

Gudauri

co robić na wyspach owczych

wyspy owcze transport

źródło: pixabay.com

A jeśli pytacie, kiedy zorganizujemy „projektowy” wyjazd z dziećmi, powiadam Wam, że takowy będzie. Ale jeszcze nie w tym roku. 2020 poświęcamy na naukę i obeznanie z tematem. W końcu sami jesteśmy w te klocki jeszcze mało ogarnięci. Ale w kolejnym roku szykujcie. się. Myślimy nad Islandią, Omanem, albo zwyczajnie po Polsce na sam początek. Także śledźcie naszą stronę Projekt Przygoda.

Ahoj Przygodo! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *