Islandia zimą

Od blisko 10 lat zwiedzamy świat na własną rękę. Podróże autostopem, często poza utartym szlakiem wiele nas nauczyły. O świecie, obcych kulturach, o świadomym podróżowaniu. Przyszła pora, żeby tą wiedzą podzielić się z innymi!

Nigdy nie mieliśmy w planach zakładania dużego biura podróży z kilkunastoma wyjazdami w miesiącu. Taki przemiał nie służyłby ani nam, ani uczestnikom. Wciąż powtarzające się krajobrazy, anonimowi ludzie, których nie sposób spamiętać. Chcieliśmy natomiast pokazywać garstce ludzi najpiękniejsze miejsca, które odwiedziliśmy. Zarażać ich pasją do podróżowania, spełniać marzenia. Bo nie każdy ma ochotę odkrywać świat w pojedynkę, nie każdy musi umieć albo lubić organizować samemu wyjazd. W końcu nie każdy ma odwagę sam ruszyć w świat.

projekt-przygoda.pl
www.projekt-przygoda.pl

Autostopowy styl zostawiamy na prywatne wojaże, aby kilka razy w roku odchamić się w jacuzzi w wynajętych domach, przejechać się psimi zaprzęgami, ponurkować w ciepłym oceanie, przespać w specjalnych namiotach na pustyni. Bo nasze wyjazdy to przede wszystkim PRZYGODA. Stąd nazwa – Projekt Przygoda. A wszystko w 10-osobowej grupie ludzi z podobną zajawką. Ludzi, którzy stają się naszymi bliskimi znajomymi. Z którymi spędzamy letnie weekendy na kajakach, a wieczory przy piwku wspominając wspólną przygodę. I nie ważne, czy masz 20, 30, czy 50 lat. Każdy jest mile widziany!

co robić na wyspach owczych
Wyspy Owcze informacje praktyczne

A jeśli chcecie jechać sami, a nie wiecie jak zabrać się za organizację całego wyjazdu, też chętnie pomożemy 🙂

Zatem jeśli chcielibyście przeżyć przygodę z grupą fajnych znajomych, a jednocześnie wyjść na tym korzystniej finansowo, piszcie do nas śmiało. Nasze najbliższe wyjazdy podejrzycie na stronie www.projekt-przygoda.pl

Trekking Ala-Kul