Strona główna

Książka „4 Żywioły, czyli autostopem dookoła Islandii”

Kilkadziesiąt wieczorów spędzonych przed komputerem. Przeżywanie na nowo każdej minuty wyjazdu. Analiza map, ulotek, lokalnych gazet i moich sfatygowanych zapisków. To nie mogło pójść na marne. Stąd też pojawił się pomysł, żeby wszystkie wspomnienia i zdjęcia zebrać do kupy i pokazać światu. W ten sposób powstała książka „4 Żywioły, czyli autostopem dookoła Islandii”.

Książka jakich mało

„4 Żywioły, czyli autostopem dookoła Islandii” to książka na pograniczu przewodnika, pamiętnika z podróży i książki przygodowej. Napisana prostym językiem, bo żaden ze mnie filozof. Powstawała  pod namiotem smaganym wiatrem, na lodowcu, na przystankach, pod wodospadem. Dzięki temu pełna jest emocji i żywych obrazów. Ci, którzy szukają informacji o hotelach i dobrych restauracjach, mogą czuć się zawiedzeni. Dla tych jednak, którzy wybierają się na Islandię w celu przeżycia niezapomnianej przygody, ta lektura może stać się całkiem przydatna. Fascynujące przygody, najciekawsze miejsca, praktyczne porady, osobiste przemyślenia i barwne zdjęcia. To wszystko w jednej książce, która zapełnia lukę na polskim rynku wydawniczym.

książka Islandia
Cztery Żywioły czyli autostopem dookoła Islandii

Książka dostępna jest w formie epub, pdf i mobi (na życzenie). Możecie ją nabyć bezpośrednio na blogu lub na jednej z wielu księgarni internetowych.

POBIERZ DARMOWY FRAGMENT KSIĄŻKI

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *