Polska Strona główna

Rowerem dookoła Polski – patronat medialny

Już po raz kolejny nasze wariackie pomysły wspiera medialnie PetroNews – największa lokalna gazeta informacyjna w Płocku. Zachęcamy do odwiedzania serwisu www.petronews.pl i śledzenia najnowszych informacji z Płocka.

petronews.pl

Miło nam również poinformować, że kolejnym patronem medialnym został portal histmag.org . To najdłużej istniejący serwis poświęcony szeroko rozumianej historii w Polsce, założony 1 października 2001 roku. Mają oni aż ok. 150 000 czytelników miesięcznie. Histmag to idealne miejsce dla wielbicieli historii, którzy na portalu znajdą setki naprawdę dobrych artykułów, ciekawostek i newsów.

eeee338e-f752-4967-bb7d-7873036ecc6b

Nasza wyprawa trafiła również pod skrzydła magazynu turystyki rowerowej Rowertourświetnej inspiracji dla zapalonych rowerzystów i zwykłych amatorów dwóch kółek. Już w czerwcowym numerze przeczytacie o innej wyprawie dookoła Polski, o przygodach na Nordkappie, Szlaku Orlich Gniazd, czy wycieczce wzdłuż Dunaju. A w sierpniowym numerze coś o naszym pomyśle.

Rowertour_nowe logo_internet

Bikeworld.pl to nasz kolejny patronat medialny. Cieszymy się zwłaszcza dlatego, że to najpopularniejszy portal rowerowy w Polsce. Znajdziecie na nim nie tylko pomysły na rowerowe wycieczki, ale także mnóstwo porad dotyczących sprzętu, testy, wywiady, galerie i wiele innych. Obowiązkowy portal dla miłośników dwóch kółek.

bikeworld.pl

Człowiek od x lat zbiera inspiracje z magazynu Poznaj Świat, a tu nagle okazuje się, że zostaje on patronem medialnym twojej wyprawy. Cieszymy się niezmiernie z tak prestiżowego patronatu. Poznaj Świat to magazyn, który co miesiąc ukazuje się już od 1948 roku. To prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji podróżniczej.

logo_PS_NEW

Wyprawę postanowiło również wesprzeć Stowarzyszenie„Zagłębie Fanatyków”, z czego cieszy się najbardziej Adaś – wierny fan Zagłębia Lubin. Gadżety zdecydowanie ubarwią nasze zdjęcia z wyjazdu 🙂

herb

 

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *