Cytaty o podróżach. One zmotywują cię do działania

Każdemu zdarza się moment zwątpienia. Moment, w którym ma ochotę rzucić to wszystko w jasną cholerę i wyjechać jak najdalej. Zwłaszcza, kiedy jedyne co widzimy za oknem, to szara plama. W ogóle nasz organizm zwalnia na jesień. Nie to, żeby od razu zapadał w sen zimowy, ale zdecydowanie częściej włącza nam się niechęć do aktywności. Zwłaszcza więc teraz przyda się trochę motywacji. Oto cytaty o podróżach, które zmotywują Was do działania!

Specjalnie dla was stworzyłam kilka grafik, które powinny dać pozytywnego kopa. Przecież jesień nie musi być wcale najgorszą porą roku. Ciągła szaruga może stać się pretekstem do poszukiwania słońca w innych częściach świata. Długie, zimne wieczory mogą stać się okazją do znalezienia i praktykowania nowej pasji. Więcej wolnego czasu może być szansą na naukę nowego języka. Wystarczy zrobić pierwszy krok.

Łapcie więc kilka wartościowych inspiracji, które, mam nadzieję, choć w małym stopniu poprawią wam humor i sprawią, że na nowo obudzi się w was motywacja do działania.

Bierzcie i podawajcie dalej cytaty o podróżach w kolorowej oprawie:)

Cytaty o podróżach

Cytaty o podróżach

Cytaty o podróżach

Cytaty o podróżach

Cytaty o podróżach

Cytaty o podróżach

Cytaty o podróżach

Cytaty o podróżach

Podobał ci się wpis? Szukasz więcej podróżniczych inspiracji? Polub nas na Facebooku

 

5 thoughts on “Cytaty o podróżach. One zmotywują cię do działania

  1. Piękne cytaty. To mój, ulubiony, bo prawdziwy i mocno trafiający w to, co czuje ten, kto żyje podróżami: „Podróż nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy, bo taśma pamięci kręci się w nas dalej, mimo że fizycznie dawno już nie ruszamy się z miejsca”.

    ∼ Ryszard Kapuściński – „Podróże z Heroldem”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *