Strona główna

Drewniana mapa na ścianę. Idealny dodatek do mieszkania podróżnika

Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci km jesteś. No gdyby ktoś zwiedził nasze małe królestwo, od razu wiedziałby, że ci to oszaleli na punkcie podróży i natury. Na ścianie zdjęcia z wyjazdów, na półce piaski z 30 różnych krajów, tam jakaś maska (z jyska, nie z Afryki :), tu zastygła lawa, trochę kamieni, sporo map. I zabrakło tylko wisienki na torcie.

Szukaliśmy naprawdę dobrej, najlepiej drewnianej mapy świata do salonu. Takiej z efektem wow. Kiedy nadarzyła się okazja współpracy z marką Losokawood, zdecydowaliśmy się podjąć rękawicę.  Firma ta tworzy drewniane mapy świata z efektem 3D. W rożnych konfiguracjach kolorystycznych i wielkościach. I na samym wstępie powiem, że mimo współpracy, nasza recenzja jest w 100% subiektywna. To, że mapa nas zachwyciła, to sama prawda! Plusem jest przede wszystkim fakt, że mapy produkowane są w Polsce. Tworzone są z kilku warstw sklejek brzozowych, dzięki czemu otrzymujemy efekt 3D.

Jak zamówić drewnianą mapę od Losokawood

Strona sklepu jest bardzo przejrzysta i intuicyjna. Po wybraniu ze strony głównej działu „Drewniane mapy świata” naszym oczom ukazuje się konfigurator map. A tam szał ciał. Wybieracie kolorystykę spośród 20 opcji. Następnie dodatki: decydujecie, czy wolicie mapę z samymi nazwami państw, czy może z dodatkowymi nazwami stanów, czy stolic. Następnie klikacie w odpowiedni rozmiar oraz język. Można też wybrać takie dodatki jak nazwy oceanów, Antarktydę, czy pinezki do zaznaczania odwiedzonych krajów (10 jest w zestawie). I voilà. Mapa rusza w drogę do waszego domu.

Drewniana mapa świata od Losokawood

Kurier przywiózł nam całkiem niepozorny pakunek, a w środku piękne rzeczy. Mapa świata podzielona jest na wiele elementów, w tym „milion” wysp i wysepek. Ale co najważniejsze, szczegółowość mapy jest naprawdę imponująca. Znajdziecie tam każdą zatokę i każdy półwysep. W paczce znajdują się także dodatkowe elementy zawarte w cenie, jak statki, samoloty, czy róża wiatrów. Urzekła nas też dbałość o klienta. Mianowicie, w paczce znalazły się wszystkie elementy potrzebne do montażu mapy. Jeśli pisze wszystkie, oprócz specjalnej taśmy do klejenia mapy na ścianę, mam na myśli także taśmę malarską do przyklejenia szablonu na ścianę, miarkę, nożyk do cięcia papieru, instrukcję montażu, czy klej w sztyfcie do pinezek.

Sam montaż jest bajecznie prosty, choć zajmuje trochę czasu. Ale to ze względu na mało zwinne palce przy odklejaniu taśmy 🙂 Zatem najpierw naklejamy specjalną taśmę 3M na mapę, a potem element po elemencie, mapa ląduje na ścianie. Szablon pozwala umiejscowić każdy element we właściwym miejscu. Taśma trzyma się ściany bardzo dobrze, więc nawet na największe elementy, nie potrzeba jej naklejać w dużych ilościach. Na koniec odklejamy szablon od ściany i wedle uznania mocujemy dodatki, jak samoloty, czy statki.

Podsumowując, z czystym sumieniem możemy polecić wam produkty od Losokawood. To mała firma, która dba o swoją renomę. Dla równowagi zastanawialiśmy się nad minusami, ale co zrobisz, jak takowych nie znaleźliśmy! Mapa jest naprawdę świetnej jakości, szczegółowo wykonana, z naturalnego drewna i do tego mega estetyczna.

Przy zakupie dowolnej mapy, możecie wykorzystać 10-procentowy kod rabatowy na hasło Wnuczykije10

Wpis powstał przy współpracy z marką Losokawood, tworzącą drewniane mapy świata oraz inne ozdoby z drewna.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *